Lektoři

Mgr. Klára Bílková

Vystudovala jsem Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární hygiena a ekologie. Jsem maminkou dvou holčiček Elišky a Štěpánky. Práci s dětmi jsem se věnovala již před mateřskou dovolenou. Jezdila jsem pravidelně na dětské letní tábory jako vedoucí oddílu. Do rodinného centra Veselá beruška chodíme s dcerkami již od 7 týdnů a jsem ze cvičení s dětmi i ze všech aktivit Berušky nadšená. Je krásné vidět rozzářené dětské oči a slyšet dětský smích. Proto jsem se s radostí aktivně zapojila do činnosti centra. Absolvovala jsem kurzy Metodika cvičení rodičů s dětmi, Pohybové hry pro kojence a batolata v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně. Dále kurz SM systému v centru IMZADI v Brně. V Berušce vedu cvičení pro maminky s kočárky Máma v kondici.S dětmi cvičím v kroužku MOTÝLCI (od 1 roku do 2 let) a dále vedu cvičení SM systém pro dospělé

Zuzana Crháková

Vystudovala jsem vyšší odbornou školu v Boskovicích, obor finanční řízení podniku. Po studiu jsem začala pracovat na Městské správě sociálního zabezpečení na oddělení výplaty dávek nemocenského pojištění. Jsem maminkou dvou dětí. Do Černé Hory jsem se s rodinou přestěhovala, když byl dceři rok a hned jsme začaly navstěvovat v Berušce kroužky. Od počátku obdivuji všechny maminky, co se na chodu tohoto sdružení podílejí. Nyní dochazím do Berušky i se synem a také jsem se stala lektorkou v Domečku.

Eva Kotolánová

Vystudovala jsem střední školu obor kosmetička, tomu jsem se ale nevěnovala a šla jsem studovat VOŠ obor nutriční terapeut, v tomto oboru pracuji od roku 2010 v nemocnici Boskovice. Dříve jsem fungovala jako vedoucí dětí u hasičů. Mám ráda přírodu, hudbu a tanec. Nejvíce času mi teď zabírá můj syn Patriček. S Patričkem chodíme na cvičení do Berušky od jeho 3 měsíců.

 

 

 

Klára Formánková

Jmenuji se Klára Formánková a jsem maminkou pětileté Terezky a dvouleté Kristýnky. Rodinné centrum Beruška jsem poprvé navštívila před třemi roky, kdy jsem starší dceru přihlásila na cvičení rodičů s dětmi. Bavilo mě při něm pozorovat rozzářené obličeje dětí, když se zabývaly rozmanitými činnostmi. Tehdy jsem si uvědomila, jak smysluplná je práce s dětmi. Proto, když v Domečku hledaly lektorky, neváhala jsem. Děti jsou pro mě zdrojem inspirace a podnětů k vlastnímu rozvoji. Beru ohledy na jejich individualitu a podle toho k nim přistupuji. Jsem hrdá na to, že se mohu prací v Domečku podílet na tom, aby náš svět byl lepší. Chtěla bych, aby moje zkušenosti s výukou dětí na základní škole byly pro Domeček přínosem.

Pavlína Fišerová

Vystudovala jsem politologii se zaměřením na politický marketing na Masarykově Univerzitě, ale stejně mě od jakživa nejvíce naplňuje práce s dětmi. Ráda jsem při studiu děti hlídala a v létě trávila celý srpen uprostřed lesů na dětském táboře. Proto po přestěhování do Černé Hory jsem ráda, že se mohu zapojit do aktivit Berušky a trávit tak s dětmi více času.  V roce 2017 jsem absolvovala kurz Metodiky pohybových aktivit předškolních dětí. Jsem maminkou tříletého chlapečka a 8 měsíční holčičky. Ve volném čase se s rodinou rádi věnujeme sportu všeho druhu. Hlavně hory milujeme v každém ročním období.