Mgr. Klára Bílková
Tel.: 732 305 088
email.: Klarca.Bacova@seznam.cz

Vystudovala jsem Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, obor Veterinární hygiena a ekologie. Jsem maminkou dvou holčiček Elišky a Štěpánky. Práci s dětmi jsem se věnovala již před mateřskou dovolenou. Jezdila jsem pravidelně na dětské letní tábory jako vedoucí oddílu. Do rodinného centra Veselá beruška chodíme s dcerkami již od 7 týdnů a jsem ze cvičení s dětmi i ze všech aktivit Berušky nadšená. Je krásné vidět rozzářené dětské oči a slyšet dětský smích. Proto jsem se s radostí aktivně zapojila do činnosti centra. Absolvovala jsem kurzy Metodika cvičení rodičů s dětmi, Pohybové hry pro kojence a batolata v Centru pro rodinu a sociální péči v Brně. Dále kurz SM systému v centru IMZADI v Brně. V Berušce vedu cvičení pro maminky s kočárky Máma v kondici. S dětmi cvičím v kroužku MOTÝLCI (od 1 roku do 2 let) a dále vedu cvičení SM systém pro dospělé.

 

Milada Májská

Vystudovala jsem VUT v Brně, fakultu chemickou, obor chemie a technologie ochrany životního prostředí a fakultu sportovních studií obor regenerace a výživa ve sportu. V rámci své práce se specializuji na udržitelný rozvoj a posuzování záměrů a koncepcí na životní prostředí. Volný čas trávím ráda v přírodě. Mám ráda turistiku, zejména vysokohorskou, v zimně skialpinismus a  celoročně pak tanec. Věnovala jsem se též hře na kytaru a celoživotně se věnuji dalšímu vzdělávání. Do Černé Hory jsme se přestěhovali krátce před narozením dcery Zuzanky, která teď naplňuje můj život. Díky ní a entuziasmu maminek kolem Berušky, jsem se zapojila do činnosti centra. Na začátku roku 2017 jsem absolvovala kurz Metodika pohybových her s kojenci a batolaty v Centru pro rodinu a sociální péči. V Berušce vedu kurzy Cvičení s miminky od 3 měsíců do jednoho roku a Dramaťáček pro děti od 4 do 7 let. Od září 2017 jsem se stala i lektorkou Domečku. S dcerou chodím do Berušky od jejich 3 měsíců a těším se, že Berušku budu navštěvovat i s druhou dcerou.

Sabina Šimčáková

Veronika Šmerdová
email.: werusmeru@gmail.com

Studuji Fakultu výtvarného umění v ateliéru Environment, jehož náplní je konceptuální tvorba. Zabývám se tradičními technikami, jako je například kresba, tvorba objektu z papíru, dřeva,polystyrenu, plexiskla apod. Věnuji se i moderním technologiím jako je animace, video, fotografie, grafika. Ve svém volném čase se věnuji horolezectví, lyžování, snowboardingu, zpěvu v kapele. Praxi s dětmi jsem získala jako vedoucí na mnoha táborech a učení lyžování na horách. V Berušce vedu Tvořivou dílnu. V kroužku rozvíjím manuální tvořivost a schopnost vymýšlet vlastní návrhy. Jde mi o to, aby se děti naučili samostatně udělat své výtvory od základu. Věnujemese různým technikám a materiálům, aby děti získaly přehled o možnostech tvoření.