Milada Májská

Vystudovala jsem VUT v Brně, fakultu chemickou, obor chemie a technologie ochrany životního prostředí a fakultu sportovních studií obor regenerace a výživa ve sportu. V rámci své práce se specializuji na udržitelný rozvoj a posuzování záměrů a koncepcí na životní prostředí. Volný čas trávím ráda v přírodě. Mám ráda turistiku, zejména vysokohorskou, v zimně skialpinismus a celoročně pak tanec. Věnovala jsem se též hře na kytaru a celoživotně se věnuji dalšímu vzdělávání. Do Černé Hory jsme se přestěhovali krátce před narozením dcery Zuzanky, která teď naplňuje můj život. Díky ní a entuziasmu maminek kolem Berušky, jsem se zapojila do činnosti centra. Na začátku roku 2017 jsem absolvovala kurz Metodika pohybových her s kojenci a batolaty v Centru pro rodinu a sociální péči. V Berušce vedu kurzy Cvičení s miminky od 6 měsíců do jednoho roku. S dcerou chodím do Berušky od jejich 3 měsíců a těším se, že Berušku budu navštěvovat i s druhou dcerou.

 

Marika Měšťanová

email.: cprberuska@seznam.cz

Jsem maminkou holčičky Malvínky a v současné době členkou výboru. V Berušce jsem působila již jako studentka, kdy jsem hlídala děti v Beruščině domečku. Teď jsem se vrátila jako maminka a mým cílem je rozvíjet Berušku jako prostor pro děti, rodiny a všechny ostatní příznivce. Před rodičovstvím jsem se věnovala sociální práci s rodinami a dětmi v terénu a v předškolním klubu. Věnovala jsem se organizaci, přípravě dětských táborů, kde jsem působila jako táborová vedoucí. Mám absolvovaný kurz Cvičení rodičů s dětmi, komunikace v sociální práci, krizová intervence a jiné. V Berušce vedu cvičení pro děti od 3-6 měsíců a od 6-12 měsíců. 

Mám ráda kontaktní rodičovství a vše s ním spojené – kojení, nošení, látkování. Ve volném čase, pokud nějaký zbyde, se věnuji četbě, ráda se kouknu na dobrý film nebo se věnuji tvoření. V létě ráda jezdím na kolečkových bruslích, skáču jumping – trampolínky. V zimě naopak zbožňuji hory, lyžování, turistiku. Těším se, že se budeme v Berušce potkávat.

 

 

 

                                                                          

 
vystudovala FSSMU v Brně
ráda se věnuje hlídání dětí, přípravě dětských táborů
absolvovala kurz Metodika pohybových aktivit předškolních dětí
ráda se věnuje sportu a tráví čas na horách
zkušená služební maminka v herničkách